“Twoja Biblioteka - Książka uczy, książka radzi” nowy cykl w balickiej bibliotece

W poniedziałkowe popołudnie 9 marca, w naszej filii w Balicach odbyło się pierwsze spotkanie z nowego cyklu “Twoja biblioteka. Książka uczy, książka radzi”.

Celem cyklu jest prezentowanie książek o charakterze poradnikowym i hobbystycznym, które są dostępne w naszej bibliotece oraz prowadzenie różnego rodzaju warsztatów rękodzielniczych.

Tematem pierwszego spotkania były kwiaty z bibuły (nawiązanie do Dnia Kobiet), które powstawały pod czujnym okiem Panie Eweliny, florystki i rękodzielniczki.

Panie, które wzięły udział w warsztatach wykazały się niezwykłymi zdolnościami manualnymi, dzięki czemu powstały piękne i kolorowe bukiety.

Spotkanie było także okazją do porozmawiania o dobrych książkach i wymiany hobbystycznych doświadczeń.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i świetną zabawę i już niedługo widzimy się na kolejnych warsztatach.

Tekst : Anna Domagała.

Polub nas na facebooku!