Spotkanie w zabierzowskim "Młynie"

Spotkanie w "Młynie"We wtorek, 23 września w "Młynie Zabierzów" odbyły się dwa spotkania z czterema klasami gimnazjalistów, wśród których nieprzypadkowo byli uczestnicy naszego wakacyjnego projektu. Uczniowie mogli obejrzeć wystawę prac fotograficznych swoich koleżanek i kolegów, przeniesioną specjalnie na tę okazję z naszej biblioteki.

Bardzo dziękujemy gospodarzom "Młyna" za okazaną nam życzliwość i pomoc przy organizacji spotkania.

Zainteresowanych działalnością "Młyna" zapraszamy do odwiedzenia stron:
www.mlynzabierzow.pl
www.facebook.com/Zabierzow

Spotkanie w zabierzowskim "Młynie"Spotkanie w zabierzowskim "Młynie"Spotkanie w zabierzowskim "Młynie"

Spotkanie w zabierzowskim "Młynie"Spotkanie w zabierzowskim "Młynie"

Polub nas na facebooku!