Zimowe opowieści w bibliotece w Bolechowicach

zoTym razem, bohaterowie „Zimowej opowieści” - Alicja wraz z Mikołajem i elfami odwiedzili bibliotekę w Bolechowicach. W świątecznie udekorowanej sali, przy zapalonej choince wystąpili aktorzy z  grupy teatralnej Edu – artis z Krakowa. Na widowni zasiadły dzieci z pierwszych i drugich klas Szkoły Podstawowej w Bolechowicach. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w zimowy czas mikołajek i przygotowań do świąt.

Oprócz znakomitej zabawy, całe przedstawienie choć pełne humoru miało pewne przesłanie... dzieci mogły przekonać się  na czym polega prawdziwa przyjaźń i jak ważne jest pomaganie drugiej osobie. Historia Alicji pokazała również  jak ważne są chwile spędzone wspólnie z rodziną. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, dzieci z entuzjazmem brały udział w przeróżnych zadaniach przygotowanych przez pomocników Mikołaja, który na koniec obdarował wszystkich „śniegowymi” cukierkami.

zozozo

zozo