Nabór na wolne stanowisko pracy – Plastyk-Grafik komputerowy w GBP w Zabierzowie

Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – Plastyk-Grafik komputerowy. 1/4 etatu.

Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – Plastyk-Grafik komputerowy

Warunki pracy:

  • wymiar etatu: 1/4 etatu,
  • umowa o pracę,
  • miejsce pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie.

Wymagania niezbędne:

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • wykształcenie wyższe artystyczne,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku,
  • dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych,
  • ogólna wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej,
  • biegła znajomość programów: Photoshop, CorelDRAW,
  • predyspozycje plastyczne,
  • zdolności manualne,
  • zdolności pedagogiczne,
  • biegła znajomość aplikacji MS Office,
  • wiedza z zakresu przygotowania materiałów graficznych do druku,
  • umiejętność robienia zdjęć dokumentalnych,
  • zdolności animacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość i doświadczenie w obsłudze programu bibliotecznego Sowa,
  • zmysł estetyczny,
  • umiejętność aranżacji przestrzeni,
  • dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • skrupulatność, sumienność, zaangażowanie w rozwój biblioteki,
  • komunikatywność,
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • sprawne pełnienie usług w zakresie gromadzenia, opracowywania i udostępniania zbiorów bibliotecznych,
  • obsługa programu bibliotecznego Sowa,
  • udzielanie informacji bibliograficznej i rzeczowej,
  • organizowanie i prowadzenie zajęć, imprez kulturalnych mających na celu propagowanie czytelnictwa i animacji środowiska lokalnego,
  • upowszechnianie czytelnictwa,
  • udział w skontrum zbiorów,
  • dbałość o stan powierzonego mienia i estetykę stanowiska pracy,
  • tworzenie projektów graficznych materiałów wizerunkowych dla komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej (m in. foldery, gazetki, ulotki, plakaty, wizytówki, dyplomy, prezentacje, ekspozycje tematyczne, loga),
  • drukowanie w/w lub przygotowanie do druku w drukarni (w tym wydruki wielkoformatowe wystaw),
  • składanie publikacji do druku,
  • wykonywanie zdjęć dokumentalnych, tworzenie albumów i prezentacji multimedialnych,
  • współpraca w zakresie prowadzenia strony www Biblioteki,
  • uczestnictwo w projektach kulturalnych i działaniach PR.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w wymiarze czasu pracy – 1/4 etatu.

Planowany termin zatrudnienia:

  • 1 stycznia 2020 r.

(w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko Plastyk-Grafik”) do  dnia 27 grudnia 2019 roku, do godz. 20.00 wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informacja dla kandydata:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.   Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów z siedzibą w  Zabierzowie przy ul. Szkolnej 2, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów / Gminnej Biblioteki Publicznej zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym jest równoznaczne z akceptacją “Informacji dla kandydata”, zamieszczonej powyżej.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami  Wytypowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zabierzów, dnia 16 grudnia 2019 roku

Zastrzega się możliwość unieważnienia naboru bez podania przyczyny.

                                                                                                                /-/ dyrektor SCKiPGZ

                                                                                                                     / Aleksandra Małek /

Polub nas na facebooku!

Programy

Czytam sobie w bibliotece

Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci

Grupa Rękodzielnicza "Koronczarki"

Kosmos – nasze wielkie podwórko!

Program Rozwoju Bibliotek

Biblioteka Narodowa

Cyfrowe książki

wolnelektury.pl

polona.pl

Wyszukaj