Przedszkolaki w bibliotece w Bolechowicach

bpNa ten dzień, przedszkolaki czekały z wielką niecierpliwością. W ich planie była bowiem wizyta w bolechowickiej bibliotece. Na spotkanie z dziećmi przybyła również Wilma Flintstone - w tej roli wystąpiła Agnieszka Mleczko - która przywiozła ze sobą listy od wróżki Gizeldy. Po ich otwarciu okazało się, że zawierają one różne zadania, z którymi musiały się zmierzyć dzielne przedszkolaki.

Jak zwykle, wyobraźnia i kreatywność dzieci nie miały granic. Po wykonaniu wszystkich zadań, nastąpiła chwila, na którą wszyscy czekali. W uroczystej atmosferze nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu, który już we wrześniu ogłosiła bolechowicka biblioteka -  pt.„Narysuj, namaluj, zrób kukiełkę - ulubionego bohatera literackiego”. Konkurs skierowany był do dzieci z Prywatnego Przedszkola „Magnificat” w Bolechowicach. W nagrodę, wszyscy autorzy prac otrzymali dyplomy i piękne, kolorowe książki. Nagrodą dla organizatorów była niezmierna radość i uśmiech na twarzach wszystkich przedszkolaków.

bpbnbnbpbpbn

Polub nas na facebooku!