Poznajemy katalog internetowy

Poznajemy katalog internetowyJak korzystać z katalogu internetowego? Jak sprawdzić, czy poszukiwana książka dostępna jest w naszych bibliotekach? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań otrzymali uczniowie klasy czwartej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Zelkowie, którzy 2 grudnia odwiedzili bibliotekę w Bolechowicach.

Oprócz teoretycznych informacji na temat katalogu, uczniowie doskonalili swoje umiejętności w poszukiwaniu książek z wykorzystaniem bibliotecznego katalogu on-line. Sami również sporządzali opisy bibliograficzne wybranych przez siebie książek. Wizyta w bibliotece stała się również okazją do rozmowy na temat przeczytanych ostatnio książek i ulubionych autorów a także do zapoznania się ze stroną internetową GBP w Zabierzowie.

Polub nas na facebooku!