Inscenizacja "Dobrej pani" w Niegoszowicach

Inscenizacja "Dobrej pani" w NiegoszowicachW sobotę 23 listopada, na zaproszenie sołtysa Niegoszowic Edwarda Machlowskiego oraz Rady Sołeckiej, mieliśmy przyjemność ponownie przedstawić naszą interpretację "Dobrej pani" Elizy Orzeszkowej.

Spotkanie odbyło się w ramach obchodów Dnia Seniora. Na spotkaniu seniorzy przyjęli życzenia od Elżbiety Burtan - Wójta Gminy Zabierzów. Z tego miejsca kierownik biblioteki Maria Gaudyn oraz wszyscy pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej, składają najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich seniorów naszej gminy.

Inscenizacja "Dobrej pani" w NiegoszowicachInscenizacja "Dobrej pani" w NiegoszowicachInscenizacja "Dobrej pani" w Niegoszowicach

Polub nas na facebooku!