Nasza biblioteka ma już 70 lat!

Nasza biblioteka ma już 70 lat!W sobotę, 19 października nasza biblioteka obchodziła swoje siedemdziesiąte urodziny. Na każdego kto nas tego dnia odwiedził czekały niespodzianki. Był wesoły książkowy chochlik, słodki poczęstunek, balony, drobne pamiątkowe upominki oraz co najważniejsze, dużo radości i uśmiechów czytelników - tych najmłodszych i tych... trochę starszych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas tego dnia odwiedzili. Dziękujemy także za wszystkie życzenia i miłe słowa.

Nasza biblioteka ma już 70 lat!Nasza biblioteka ma już 70 lat!Nasza biblioteka ma już 70 lat!

Nasza biblioteka ma już 70 lat!Nasza biblioteka ma już 70 lat! Nasza biblioteka ma już 70 lat!

Polub nas na facebooku!