Informacja dla czytelników

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzanymi w całej Polsce zmianami w funkcjonowaniu instytucji oświatowych i kulturalnych, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie wraz z filiami w Balicach, Bolechowicach i Rudawie od dnia 12 marca 2020 będzie zamknięta dla czytelników.

W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresami mailowym:

Wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie wydarzenia biblioteczne zostają odwołane.

Nie będzie pobierana opłata za przetrzymanie książek, których termin oddania upłynie w czasie zamknięcia biblioteki.

O wszelkich zmianach w zaistniałej sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco.

Polub nas na facebooku!