"Podziel się książką" na Gminnym Dniu Dziecka

"Podziel się książką" na Gminnym Dniu Dziecka2 czerwca na Rynku w Zabierzowie odbył się Gminny Dzień Dziecka. Tradycyjnie, jak co roku nie mogło zabraknąć akcji "Podziel się książką" organizowanej przez naszą bibliotekę.

Każdy kto przyniósł z domu książkę, mógł ją bezpłatnie wymienić na inną, jednocześnie otrzymując los, dzięki któremu mógł wygrać atrakcyjne nagrody, losowane co godzinę na głównej scenie. Nad sprawnym funkcjonowaniem naszego bibliotecznego stoiska czuwały Maria Gaudyn i Anna Domagała.

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie akcją wymiany książek, gratulujemy szczęścia w losowaniu i zapraszamy już za rok!

"Podziel się książką" na Gminnym Dniu Dziecka"Podziel się książką" na Gminnym Dniu Dziecka"Podziel się książką" na Gminnym Dniu Dziecka

Polub nas na facebooku!