Wernisaż wystawy "Zaczarowany świat origami"

Gminna Biblioteka Publiczna w ZabierzowieW piątek, 12 kwietnia odbył się wernisaż wystawy "Zaczarowany świat origami", na której swe niezwykle kolorowe prace przedstawiły dzieci, uczęszczające do Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie.

Nad przebiegiem projektu z ramienia przedszkola czuwała Anna Domagalska, która powitała wszystkich przybyłych do naszej biblioteki i zaprosiła do oglądnięcia krótkiego filmiku dokumentującego proces powstawania pięknych prac.

Po zakończeniu filmu do biblioteki... z dalekiej Japonii przyjechał pociąg, z którego wysiadła tajemnicza pani o imieniu Którego Nikt Nie Potrafił Powtórzyć ;-). Nasz specjalny gość opowiedział dzieciom skąd wzięła się sztuka origami, pokazał jak robi się papierowe wachlarze a następnie zaprosił do tańca przy dźwiękach orientalnej muzyki. Gdy zabawa dobiegła końca, wszyscy ustawili się do pamiątkowej fotografii a następnie udali się na słodki poczęstunek.

Prace przedszkolaków będzie można oglądać w naszej bibliotece do 30 kwietnia. Zapraszamy!

Bardzo dziękujemy za przybycie dzieciom, rodzicom oraz reprezentującymi zabierzowskie przedszkole paniom - Dominice Tarnowskiej-Psarskiej, Agacie Jagło oraz Annie Domagalskiej.

Gminna Biblioteka Publiczna w ZabierzowieGminna Biblioteka Publiczna w ZabierzowieGminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie

Polub nas na facebooku!