Jak kochać kobietę...

Jak kochać kobietęW sobotni wieczór, 9-go marca Koronczarki z Rudawy – Grupa Rękodzielnicza przy Gminnej Bibliotece Publicznej z Zabierzowie - Filii w Rudawie miały przyjemność odbierać razem z paniami z Klubu Seniora i Koła Gospodyń życzenia i kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Rudawie.

Miłe słowa skierowali do wszystkich pań radny gminy Zabierzów p. Jan Surówka, sołtys p. Marcin Cieślak, przewodniczący Rady Seniorów p. Andrzej Korzycki. Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej dla Pań i ich rodzin życzył Ks. Proboszcz Andrzej Badura.

Na tę okazję koronczarki przygotowały wystawę pt. Jej okno, do której prace powstawały przez kilka tygodni w domach i na czwartkowych spotkaniach w Bibliotece Publicznej w Rudawie. Tu też odbywały się próby do scenki satyrycznej pt. Jak kochać kobietę opartej na tekście J. Majcherkiewicza, przygotowanej w tajemnicy na ten wieczór. Jeśli niespodzianka się udała, to my również mamy wielką przyjemność. W rolach żony i męża wystąpili Ewa Górecka i Józef Górecki - prywatnie również małżeństwo, poza tym przyjaciele biblioteki i przez książki i przez koronki. Tekst opracowała i wiersze do scenki napisała B. Baranowska. Dziękujemy organizatorom spotkania za zaproszenie. Ciepłe słowa za występ będziemy przekazywać Państwu Góreckim.

Jak kochać kobietęJak kochać kobietęJak kochać kobietę

Jak kochać kobietęJak kochać kobietę

Polub nas na facebooku!