"Złote marzenia"

14 grudnia na scenie Samorządowego Centrum Kultury i Promocji odbył się spektakl poetycko-muzyczny Złote marzenia, oparty na poezji autorstwa Anny Branny, przygotowany przez pracowników i przyjaciół Gminnej Biblioteki Publicznej w Zabierzowie.

Autorka, emerytowany pracownik naukowy Akademii Rolniczej w Krakowie, swoimi wierszami dzieliła się do tej pory wyłącznie z najbliższymi… i to był chyba błąd, gdyż spotkały się one z niesamowicie ciepłym przyjęciem, przybyłej licznie tego dnia publiczności.

Spotkanie poprowadziły przyjaciółki autorki - Hanna Czaja-Bogner wraz z Izą Wrońską, poezję na scenie czytały Maria Gaudyn i Klaudia Dam, a o oprawę muzyczną zadbali Włodzimierz Mazoń i Renata Jaśkowska-Mazoń. Nad scenariuszem i reżyserią czuwała Elżbieta Mazur, pracownik Biblioteki Publicznej w Balicach.

"Złote marzenia""Złote marzenia""Złote marzenia"